Zapach Carolina Herrera Good Girl i jego charakterystyka

Zapach który porwał kobiety

Na rynku perfum co chwilę pojawiają się jakieś nowe zapachy. Niektóre z nich są prawdziwym przebojem, a kobiety na całym świecie dosłownie szaleją za danym aromatem, inne po jakimś czasie po cichu znikają, albo są sprzedawane tylko w określonej części świata, gdzie zostały dobrze przyjęte. Ten los z pewnością nie spotka zapachu Carolina Herrera Good Girl. To perfumy niesztampowe i zachwycające już od pierwszego spojrzenia na flakon. Potem jest już tylko lepiej, gdyż sam aromat jest niezwykle złożony, po prostu piękny. Warto skusić się i postawić na swojej toaletce butelkę perfum Carolina Herrera Good Girl.

Marka Carolina Herrera

Sama Carolina Herrera to jedna z obecnie najpopularniejszych projektantek mody, która pomimo zaawansowanego wieku, wciąż dzielnie trzyma stery swojego imperium modowego, współpracując blisko ze swoją córką. Modowym klasykiem od Caroliny Herrery są piękne białe koszule, jednak to wieczorowe kreacje, projektowane dla gwiazd takich jak Renee Zellweger, przeniosły projektantkę do grona najwybitniejszych osobistości w świecie mody. Marka Carolina Herrera to jednak nie tylko moda, ale również luksusowe perfumy, takie jak wspominany zapach Good Girl.

Flakon perfum Carolina Herrera Good Girl

Jednym z czynników, które wpływają na to, że w perfumerii weźmie się konkretny flakon do ręki i zacznie się testować zamknięty w nim zapach, jest właśnie uroda samego flakonu. Nie dziwi zatem fakt, że twórcy perfum spędzają czasami długie miesiące nad projektowaniem flakonu. W przypadku zapachu Good Girl flakon rzuca się w oczy już na samym początku, bo z jednej strony jest minimalistyczny, z drugiej zaś zupełnie inny niż wszystkie. Ma kształt seksownego pantofelka na bardzo wysokim i smukłym obcasie, w ciemnym nasyconym kolorze. Wygląda niezwykle uwodzicielsko i tajemniczo, przyciąga spojrzenie i zachęca, by wziąć go do ręki. Z pewnością taki flakon jest wspaniałą ozdobą każdej toaletki, jednak kolekcjonerki perfum będą urzeczone nie tylko flakonem, ale też zamkniętym w nim aromatem.

Zapach Carolina Herrera Good Girl

Perfumy Good Girl są charakteryzowane jako zapach kwiatowo-orientalny. Jest to zapach niezwykle ciepły i zmysłowy, który dosłownie otula ciało niczym miękki kaszmirowy sweter najwyższej jakości. Na początku w zapachu tym wyczuwalne są aromaty migdałów i kawy, które następnie pięknie komponują się z fasolą Tonka oraz kakao. To połączenie jest bardzo wyrafinowane, seksowne i rozgrzewające, na tym etapie zapach nie jest jednak pełny. Kolejne nuty to bowiem część kwiatowa i cudowne aromaty tuberozy oraz jaśminu. To dzięki dodatkowi tych kwiatów, zapach staje się bardziej lekki, mniej duszący, bardziej codzienny. Można zatem zapachu Carolina Herrera Good Girl używać również w ciepłe miesiące, jednak aromaty te będą szczególnie przyjemne w trochę bardziej chłodne i rześkie dni.

Tester zapachu Good Girl

Przed zakupem pełnowymiarowego flakonu każdych perfum, warto wcześniej przez jakiś czas testować aromat, by sprawdzić jak rozwija się na skórze konkretnej kobiety. Nawet jeżeli perfumy urzekły nas u siostry czy przyjaciółki, może okazać się, że na naszej skórze będą prezentowały się odrobinę inaczej. To właśnie na tym polega magia perfum. Tester zapachu Good Girl jest dostępny w każdej dobrej perfumerii, do której warto wybrać się na przykład tuż przed pracą, by odrobiną perfum spryskać czystą skórę nadgarstka, a następnie obserwować jak zapach ewoluuje przez cały dzień. W ten sposób decyzje dotyczące wyboru nowych perfum dla siebie są zwykle najbardziej trafne.