O portalu

Kilka słów o projekcie

Silimpex to portal, który powstał z myślą o dostarczeniu czytelnikom ciekawych informacji związanych z biznesem. Tak najogólniej można by opisać czym Silimpex jest. Jednak to nic nam nie mówi prawda? Przejdźmy zatem do sedna. Na stronie znajdziecie teksty które poruszą temat działania biznesu, jak wygląda dana branża czy zawód. Znajdą się także teksty inspiracyjne dzięki którym być może poprawisz jakość swojej firmy. Mam nadzieje że strona przypadnie wam do gustu i będziecie tu często zaglądać.

O Autorze

Nazywam się Jakub Kosecki i mam 32 lata. Skończyłem studia ekonomiczne. Od zawsze przejawiałem pasje do biznesu. Interesowałem się jak powstawały wielkie firmy i dlaczego im się udało a innym nie. Obecnie prowadzę małą firmę która zatrudnia cztery osoby. Doświadczenie i wiedza którą zdobyłem może się przydać innym dlatego postanowiłem się nią podzielić. Prywatnie jestem fanem szybkich samochodów i motocykli. Droga pasja jednak dająca mnóstwo satysfakcji. Lubię także filmy akcji oraz seriale np. Gra o tron.

Dodatkowe informacje

Wszystkie osoby chcące zadać mi pytanie lub nawiązać współpracę mogą to zrobić za pomocą formularza kontaktowego. Na wszystkie wiadomości staram się odpowiadać na bieżąco. Jeżeli nie odpisałem w ciągu 24 godzin to prawdopodobnie jestem na wakacjach. Firmy zainteresowane współpraca, teksty sponsorowane, promocja na stronie proszone są o kontakt reklama@silimpex.pl. Proszę o przesyłanie konkretnych zapytań lub propozycji. Pozwoli to zaoszczędzić czas dla obu stron. Maile w stylu „czy reklam jest możliwa?” albo „za ile napiszesz tekst?” będą po prostu przeze mnie ignorowane.

Kilka słów

Mam nadzieje że teksty, które pojawią się na stronie przypadną wam do gustu. Dołożę wszelkich starań aby strona była regularnie aktualizowana a treści były na czasie. Obiecuje także że nie będzie tu płatnych recenzji które pod niebiosa wychwalają produkty lub usługi marnej jakości. Chce abyście mogli tu przeczytać tylko o fajnych i ciekawych rzeczach. Mam nadzieje że dotrzymam słowa :).